Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Okolí

Nabídka na zimu

V okolí Lorienu jsou dobré podmínky pro běžkaře. Pokud jde o sjezdové lyžování, přímo u budovy se nachází dětský lyžařský vlek, který můžete zdarma používat. Pro starší děti a dospělé je možné lyžovat v nedalekých lyžařských střediscích:

  • Říčky v Orlických horách (29 km)
  • Dlouhoňovice (12 km), Pastviny (7 km)
  • Dolní Morava v oblasti Králického Sněžníku (27 km)
  • České Petrovice
  • Petrovičky (11 km)
  • Čenkovice, Mladkov a Výprachtice

Pokud vás zajímá bruslení, to je možné přímo v Nekoři ve sportovním areálu, případně v zimních stadionech v České Třebové, Ústí nad Orlicí a Lanškrouně. A i v zimě jsou v provozu aquaparky v České Třebové a Ústí nad Orlicí.

Nabídka na léto

V okolí Nekoře najdete mnoho zajímavých míst, kam se vydat na výlet. Pokud vás zajímá příroda, je to známá přírodní rezervace Zemská brána nebo obrovská Vejdova lípa; pokud máte rádi kopečky vršky, pak třeba Suchý vrch, vrch Adam nebo Studenecké skály.

Pokud vás zajímá historie, oblíbené jsou například zámky v Doudlebách a Častolovicích, zříceniny hradů Litice, Potštejn a Lanšperk, nebo objekty československého opevnění (dělostřelecké tvrze Bouda, Hůrka, Hanička a další). A potom samozřejmě Ratibořice a Babiččino údolí.

Kromě toho se od nás dostanete do ZOO a safari Dvůr Králové nad Labem, do aquaparků v České Třebové a Ústí nad Orlicí, do Letohradu (koupaliště, Muzeum řemesel), Žamberka (koupaliště, domek Prokopa Diviše, muzeum), nebo Jablonné nad Orlicí (koupaliště, historické centrum).